Kubas

Chlebda Bobek (od 25 minuty Torba kontuzja Bobka) Prochwicz Robak

Czaja Breś Klimczyk Mirończuk

Bystroń Marczuk

Pierwsza bramka dla gospodarzy wpadła na początku drugiej połowy po rajdzie zawodnika lewą stroną i faulu Czaji którego nie było jeśli był to przed polem karnym "zawodnik zdążył wejść w pole karne zostać sfaulowanym przez Torbe" zanim sędzia gwizdnoł rzut karny. Gdy zawodnicy gości pytali sędziego za co rzut karny odpowiedział: "13 wie za co jakbym go za koszulke nie trzymał no nie 13? to karnego bym niegwizdnoł ale i tak czekałem czy Zwierzyniecki odda strzał na bramkę jeśliby oddał to uznałbym przywilej korzyści". Karny został wykonany mocno górą w środek Kubas rzucił się w swoją lewą strone i nie sięgnoł tej piłki.

Druga bramka wpadła po przejęciu piłki w środku, prostopadłym podaniu do zawodnika (piłka po drodze prześlizgneła się po nodze Prochwicza i zawodnik lecąc sam na sam z bramkarzem uderzył w lewą stronę Kubasa który dobrze wyczuł intencje napastnika lecz nie sięgnoł piłki.

Sprawozdanie:

Mecz w pierwszej połowie był wyrównany ze wskazaniem na drużynę gości którzy w pewnym momęcie zamkneli gospodarzy na własnej połowie. Zarówno gospodarze jak i goście stworzyli sobie dogodne sytuacje do zdobycia gola. Bystroń biegał między obrońcami kiwał ich lecz brakowało wykończenia w najważniejszych momentach. Do przerwy wynik 0-0.

Druga połowa zaczeła się pod dyktando gospodarzy którzy na początku zdobyli bramkę lecz później Orzeł wyszedł do przodu i zaczoł starać się o bramkę na remis. I tutaj szansa znalazła się dla Zwierzynieckiego który próbował grać wtedy prostopadłe piłki i jedna taka sytuacja przyniosła skutek. Po utracie drugiego gola goście przeszli do ataku obrońcy podeszli do przodu i były sytuacje do zdobycia gola lecz znów brakowało wykończenia akcji. W między czasie sędzia nie zauważył faulu w polu karnym na Robaku oraz 2 faulach też w 16-ce gospodarzy na Bystroniu.
Na zdobycie bramki kontaktowej trafiła się okazja na 5 minut przed końcem meczu kiedy sędzia podyktował rzut wolny pośredni na 14 metrze przed bramką i wyrzucił z boiska bramkarza. Klimczyk zawinoł piłkę lewą nogą po krótkim rogu lecz bramkarz wybił ją przed siebie na 2 metr skąd wybili ją obrońcy później goście atakowali lecz mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla gospodarzy.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OSKF Orzeł Sidzina Strona Główna -> Archwium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)